Kim Jesteśmy ?

O Stowarzyszeniu

Jesteśmy grupą zgranych i pełnych zapału ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas na zrobienie czegoś dobrego. Każdy z nas ma jakieś zainteresowania i pasje, które łączymy aby stworzyć coś niezwykłego.

Przez okres naszej działalności tj. od roku 2008 zorganizowaliśmy 21 eventów o charakterze charytatywnym. Podczas tych wszystkich wydarzeń udało nam zebrać środki pieniężne w kwocie 637 376,27 PLN

Kwota 483 912 złotych została przeznaczona na leczenie i rehabilitację 23 bohaterów. O wartości 153 464,27 złotych dokonano zakupu sprzętu oraz wykonano remont świetlicy Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Trzciance.  0

ZEBRANYCH PLN

0

BOHATERÓW

0

LAT DZIAŁAŃ

0

PROJEKTÓW

Jak działamy ?

Cele i sposoby ich realizacji.

Celem Stowarzyszenia jest działalność charytatywna na rzecz dzieci, osób niepełnosprawnych oraz rodzin w trudnej sytuacji życiowej. 

Motywem przewodnim naszych przedsięwzięć jest ukazanie małym dzieciom, które zostały mocno doświadczone przez los promyka nadziei na lepsze jutro. Staramy się pomóc jak największej liczbie dzieci borykających się z codzienną walką z chorobą.

Zbieramy fundusze na rehabilitacje, leczenie i możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez: ochronę i promocję zdrowia, ratownictwo i ochronę ludności, promocję i organizację wolontariatu oraz organizację imprez kulturalnych, edukacyjnych i integracyjnych.

Nasi Bohaterowie

Dla nich już zagraliśmy

OUR SPONSORS

wspierają nas